Tuvalet Tıkanıklığı

Tuvalet Tıkanıklığı

Tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, pimaş açma, kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, tıkalı gider açma, boru tıkanıklığı açma, banyo gider tıkanıklığı açma işlemlerinde kesin çözümler sunan Su Tesisatçı, her bir tıkanıklık açma işlemi için özel çözümler sunar.

İstanbul’da kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerinde ve tuvalet tıkanıklığı açmada en doğru servisi veren, robotla tıkanan tuvaletleri açan Su Tesisatçı; hızlı,uygun fiyatlı, kesin çözümler sunuyor.

Gider Tıkanması Nedir?

Gider tıkanması; mutfak lavabosu, banyo lavabosu, küvet gideri, duşakabin gideri olan boruların çeşitli atıklar nedeniyle tıkanması ve temiz ya da pis suyun tahliye olamaması problemidir.

Giderler Neden Tıkanır?

Bir gider borusunun tıkanmasının en temel nedeni, sıvı dışında katı maddelerin (yemek artıkları, saç vb.) giderlerde bırakılmasıdır. Zamanla gider borularında biriken bu atıklar, lavabo açıcıların çözemeyeceği kadar bir birikmeye neden olur ve profesyonel su tesisatçısı müdahalesi gerektirecek hale gelir. Bu nedenle profesyonel tıkanıklık açma hizmeti almalısınız.

Gider Tıkanması Nasıl Açılır?

İstanbul’da tesisat problemlerinin çözümü için her noktaya hizmet vere Su Tesisatçı, boru tıkanıklığı problemlerini hızlı ve ekonomik olarak çözer. Su Tesisatçı;tuvalet, banyo, lavabo, pimaş ve kanal borularındaki tıkanıklıkları, kırma işlemi yapmadan teknolojik tesisat cihazlarıyla açar.

  • Gider tıkanıklığının kaynağını buluruz.
  • Kameralı cihazlar ile tıkanan boruları görüntüleriz
  • Gider tıkanıklığının türünü tespit ederiz
  • Gider tıkanıklığını açacak cihazlarımızı tespit ederiz
  • Tıkanıklığı, robot sistemiyle çalışan cihazlarla etrafı kırıp dökmeden gideririz.

Tuvalet Tıkanması

Tuvalet gider tıkanıklığı açma işlemi profesyonel bilgi, deneyim ve teknik donanım gerektirir. Tuvalet tıkanıklığının nedenleri arasında tuvalete atılan, suda erimeyen tuvalet kağıtları, klozete atılan büyük cisimler (çocuk bezi, hijyenik pedler, sünger, poşetvb), ıslak mendiller, inşaat halindeyken tuvalete dökülen harç, moloz gibi malzemeler ve bunların yanı sıra tuvalet giderinin eğiminin yetersiz olması, çökme gibi durumlar yer alır.

Tuvalet Tıkandı, Ne Yapmalı?

Tuvalet tıkanıklığı için evde çözüm bulmak yerine 7/24 hizmet veren Su Tesisatçı ile iletişime geçmenizi öneririz. Evde bulmaya çalışacağınız çözüm hem sorunu tam olarak çözmeyecek hem de sizin için zor bir çaba olacaktır. Bunun için robotik cihazlar ile tuvalet tıkanıklığı açan ekibimize güvenebilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Öncelikle tuvalet tıkanıklığının yerini ve nedenlerini tespit ederiz.

Tuvalet tıkanıklığının nedenine göre robot cihaz başlığını belirleyip tıkanıklığa müdahale ederiz ve tuvalet tıkanma problemini kökten çözeriz.

Kullandığımız robot cihaz sayesinde tuvalet gideri tıkanıklığı açılır.

Kameralı cihazlarımız ile gider hattını görüntüler, tıkanıklık sorununun ortadan kalktığına emin oluruz.

300 VERİLEN HİZMET
10 ÇALIŞANLARIMIZ
1000 MUTLU MÜŞTERİ
150 REFERANSLARIMIZ