Petek Temizleme

Petek Temizleme

Petek Temizleme İstanbul’da kalorifer peteği temizleme alanında, verdiği profesyonel hizmet ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan Su Tesisatçı olarak, özel kimyasal petek temizleyiciler ve özel petek temizleme cihazları kullanarak peteklerinizi temizliyoruz.

Petekler Isınmıyor, Peteklerin Altı Soğuk Üstü Sıcak, Neden?

Petekleriniz ısınmıyor ise veya kalorifer peteklerinizin üstü ısınıyor altı ısınmıyorsa, petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Kalorifer peteklerinin geç ısınması problemi de yine temizlik yaptırmanız gerektiğinin göstergesidir. Kalorifer tesisatında sirküle olması gereken su, zamanla pis su haline gelip tıkanmalara neden olur ve bu da peteklerde ısınma sorununa yol açar.

Petekler Nasıl Temizlenir, Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalorifer peteği temizleme işlemleri, Su Tesisatçı tarafından büyük bir titizlikle yapılır. Kombi tesisatından evin her noktasındaki kalorifer peteğine kadar ince ince bütün kontroller gerçekleştirilir. Kalorifer tesisatı borularının hepsi, büyük bir özenle ve kalorifer tesisatı kimyasal temizleme ilaçları ile temizlenir. Evinizin ya da işyerinizin kalorifer petekleri hiç yerinden sökülmeden yapılan temizlik işlemlerinin sonunda banyoda yer alan havlupandan pis su, etraf kirletilmeden, akıtılır.

Kalorifer Peteği Temizleme Fiyatları

Kalorifer peteği temizliği fiyatları Su Tesisatçı tarafından en uygun seviyede tutulmaktadır. Servis kalitesinden ödün vermeyen Su Tesisatçı, İstanbul’un tüm ilçelerine aynı fiyatı uygulayarak hizmet veriyor.

300 VERİLEN HİZMET
10 ÇALIŞANLARIMIZ
1000 MUTLU MÜŞTERİ
150 REFERANSLARIMIZ