istanbul gömme rezervuar tamiri duvara asma klozet üzerinde basılan yer bozulduğunda ilk yapmanız gereken kapağı söküp içerinde bulunan küçük ara musluğu kapatıp suyun boşa gitmesini engellemektir.

ataköy  gömme rezervuar tamiri anlıyorsanız eğer tamirinden ya doldurma şamandıra dediğimiz yada boşaltma gurubu onun üzerindeki contadan kaynaklı bir arıza oluşmuştur.

Florya gömme rezervuar tamiri anlamıyorsanız kesinlikle dokunmayın çünkü yapmak için uğraşırken bir parçayı kırarsanız eğer başınıza daha büyük sorunlar açacaktır.

Örneğin duvar kırılması rezervuarın komple değişmesi gibi veya kırdığınız parçanın temini gibi hem geçen süre zarfında rezervuarı kullanamayacaksınız hem de maddi olarak parçaya maliyet ödeyeceksiniz.

Yeşilköy gömme rezervuar tamircisi hemen bu konuda da www.sutesisatci.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaştığınız size saat kaçta orda olabiliriz randevu vereceğiz ve mümkünse rezervuarınız markası varsa müdahale etmek için resim bizlere çok yardımcı olacaktır

Hemen Ara 0 535 863 87 87 whatsapp 0537 440 33 23
acil gömme rezervuar tamircisi olarak kullandığımız bütün rezervuar markasının bire bir orijinal parçalarıdır. Ekibimiz evinize veya iş yerinize ulaştığında rezervuara baktıktan sonra hangi parçanın bozuk olduğu değişmesi gerekir mi yada tamiri mümkün mü değişecekse parçanın fiyatını işçilik dahil size yerinde söyleyecektir. Kabul ederseniz anında müdahale edilecektir.

 

bakirköy gömme rezervuar tamircisi www.sutesisatci.com gömme rezervuar tamirinde yaptığı işlemler orjinal parça ile birebir değişimini yapıp rezervuar Çalıştıktan sonra çalışma tuşuna bir kaç sefer çalışması kontrol edilir.

Parça değişiminden sonra herhangi bir aksaklık var mı diye ustamız gömme rezervuar tamircisi gömme rezervuar sisteminin sorunsuz şekilde çalıştığından emin olduktan sonra size parçanın değiştiğini rezervuarın sorunsuz çalıştığını söyleyecektir.

Gömme rezervuar neden arıza verir ?
Gömme rezervuarın arıza vermesi için bir çok neden vardır. Şebekeden gelen suyun aşırı kireçli olması rezervuar içerisindeki çalışır parçalarının kireç tutup işlem görmesini engellemesi gibi. Gömme rezervuarı montaj yaparken hatalı montaj yapmak.

Gömme rezervuar içerisindeki orijinal parçayı söküp yerine uydurma bir parça takmak bununda erken hata vermesi. Gömme rezervuar içerisindeki contanın zamanla deformasyona uğraması.

Parçaların yanlış yere montaj edilmesi. Üzerindeki ekipmanların eksik montaj edilmesi güneş tesisat olarak ustalarımız bir çok gömme rezervuar modelinde tecrübe kazanmıştır duvara asma klozet rezervuarında sizlere yardımcı olmak için gerekli ekip ve ekipmanlara sahibiz.

GÖMME REZERVUAR NEDEN TERCİH EDİLİR ?
Gömme rezervuarın tercih edilmesinin en sebebi büyük görsel açıdan çok şık zarif ve estetik durması. Asma klozet takıldığı için yere temas etmemesi bu nedenle temizliğinin diğer klozetlere göre daha hijyenik olması. Dar alanlara rahatlıkla sığabilmesi.

Duvara gömme rezervuar olduğu için banyo tuvalet alanlarında fazla yer kaplamaması başlıca nedenlerindendir. Sizlere bu konuda yardımcı olmak için gereken tecrübe ve bilgiye sahibiz .

Gömme rezervuar özel servisi
gömme rezervuar servisi visam servis, serel servis, vitra servis, kale servis, siamp servis, ece servis , nkp servis, sanica servis , kısacası her marka ve modele servisimiz vardır.

sutesisatci.com gömme rezervuarda oluşabilecek her türlü arızalarınızı orijinal yedek parça ile garantili şekilde değiştirip ürünlerinizi ilk günkü gibi çalışır durumda teslim ediyoruz. Rezervuar montajı ustalık ve deneyim gerektiren bir iştir. Rezervuar ve sifon montajı ustalık gerektiren bir iştir.

sutesisatci.com  bozulan gömme rezervuarı su akıtan, boşa su akıtan, takılı kalan, pisliği götürmeyen bütün rezervuarlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

gömme rezervuar servisi öncelikli hedefi çalışmayan bozulan gömme rezervuarı en hızlı ve ekonomik şekilde müşteriye en kaliteli hizmeti titizlikle vermektir.

Su Tesisatci uzman ekibi ile İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Ataköy, Bakırköy mahallesinde yer alan semtlerden biridir. Su Tesisatci Ataköy ve Ataköy’e bağlı tüm kısımlara hizmet vermektedir. Su kaçağına neden olan arızanın yeri noktasal olarak kamera ve akustik ses dinleme cihazları ile tespit edilir

Su tesisatı hizmetimiz için bize 0535 863 87 87 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

300 VERİLEN HİZMET
10 ÇALIŞANLARIMIZ
1000 MUTLU MÜŞTERİ
150 REFERANSLARIMIZ